Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Utorrent megszakítja az...

Utorrent megszakítja az Internetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Asztali gépen:

Utorrent 3.3 -at használtam, majd egyik napról a másikra előjött az a jelenség, hogy az internetkapcsolat tökéletesen működik, akár órákon át is, amíg az utorrentet el nem indítom.

Utorrent indítás után 1 MB/sec-el tölt le és fel, majd 5-6 perc után megszakad az internetkapcsolat. A kapcsolatot csak a gép újraindításával lehet visszaállítani és akkor is sokszor csak úgy, hogy a Windows leáll feliratnál kinyomom a gépet, mert nem áll le (fél óra után sem).

Egy tanács alapján telepítettem a torrent 3.2, majd a 3.1 verziót, ekkor annyit javult a helyzet, hogy 20-30 perc után szakad meg a kapcsolat.

A kábelezés lehetetlensége miatt egy D-Link-el adom át a jelet a gépre.

Semmi hibát nem találtam a NET-en lévő javaslatok alapján, de nem is nagyon értek ennek a megoldásához.

Van ötletetek?



2013. júl. 24. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

bugos mind... a 3.1 is már.

3.3 Bal alsó sarokban írja h merevlemez 100% és megszakítja a letöltést (5-10 perc után max)...

3.1-3.2 ha nem rendelsz keki tiger portot routeren etc akkor használhatatlan lesz mellette a net és azt is eljátsza amit a 3.3 már fixen..

2013. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez volt letöltés -> letöltve-> elmegy a net->fél nap múlva vissza jön! És utána néztem és ha UPC-s neted van akkor azok amint meglátják a torrentet azonnnal kinyírják a netet egy időre egyfajta büntetés !
2013. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!