Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vírus a Youtube oldalon...

Igali kérdése:

Vírus a Youtube oldalon keresztűl? Más is tapasztalta, hogy a Youtube- on elindított videóban belepörgetve megakad, és az internetkapcsolat is megszakad?

Figyelt kérdés

ASUS K61IC laptopon, Windows 7 64bites, AVG 2013 vírusirtóval, napra kész frissítéssel nem talált vírust, viszont akár Mozilla Firefox, akár Google Chrome böngészővel megnyitom a Youtube-t, elindítok egy videót, majd belepörgetek, akkor megáll, és onnantól kezdve nem működik az internet. Ugyan ez a hiba, ha HD minőségre váltok. A számítógép nem jelez, hogy megszakadt volna az internet kapcsolat, csak egész egyszerűen semmilyen oldalt sem tölt be. Ilyenkor csak számítógép újraindítás után működik újra az internet.

Nem szeretném ezért újra telepíteni az operációs rendszert, van valami könnyebb, egyszerűbb megoldás erre a hibára? Hogyan lehet ezt orvosolni?



#YouTube #Youtube által hiba #Youtube által megszakad az internet #Youtube megszakítja az internetet
2013. jún. 24. 12:41
1 2
 1/11 rumola ***** válasza:
pedig megvan az esélyed rá, de az tuti,hogy nem a youtube-n szedted fel a virust
2013. jún. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Legfrisebb AVG- t, és NOD32- t is lefuttattam, de a helyzet változatlan. Leformáztam azt a particiót, amin Windows volt, és egy frissített változatú Windows 7 64biteset telepítettem.

Sajnos a hiba továbbra is fent áll!

Internet működik, csak a böngészők halnak meg, az Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox egyaránt.

Sajnos nekem ötletem sincs, hogy hol lehet a bibi, akinek van valami ötlete, vagy tudja, hogy hogyan lehet orvosolni, kérem írjon!

2013. júl. 3. 17:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Talán az internetkapcsolatoddal van a baj, oda ki kéne hívni a szerelőket...
2013. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szia igali! Ugyanez a problémám, és én sem tudom megoldani. Nekem is Asus gépem van, K52N. Ugyanúgy AVG 2013, és ugyanúgy windows 7, de 32 bites. Sikerült megoldanod a problémát? Nekem is mindig újra kell indítanom, ha belepörgetek a youtube videóba, mert megáll és utána semmit nem tölt. Túl fiatal még a gépem, hogy ilyen problémái legyenek, most lesz 2 éves. Mondjuk azóta, hogy megvan nem igazán volt informatikus kezei között. Előre is köszi ha valamire jutottál és megosztod velem. Ha megtudok valamit ezzel kapcsolatban, feltétlenül írok, persze ha fent áll még ez a problémád.
2013. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik meg a hiba! Az AVG vírusirtó a ludas, pontosabban annak a gyorsítója! Számítógép bekapcsolása után, rendszer felállása után átmenetileg kikapcsoltam az AVG-t, és onnantól gond nélkül mentek a YouTube videók, pörgetések, HD minőségben nézése. Én hosszú idő után megváltam az AVG- től, mert úgy tűnik ő volt a tettes (igaz nem is legálisan volt meg :/ ).

Nem tudom, hogy mások, akiknek ugyan ez a probléma azok milyen vírusirtót használnak!?

(Ha fut a vírusirtó, a YouTube lejátszásakor megáll, és onnantól a számítógép újraindításig nincsen internet a böngészőkben, [érdekes uTorrent gond nélkül megy akkor is] hiába tiltják le a vírusirtót, mert akkor már nem fog menni a böngésző. Még mielőtt bekövetkezik a hiba, akkor kell felfüggeszteni a vírusirtót, és ha működik a YouTube, akkor tényleg a vírusirtóval illetve annak a gyorsítójával van a gond! Akkor le vele, és egy másikat feltelepíteni)!

Remélem tudtam másoknak segíteni!

(Hogy én ezzel több mint 2hónapot kínlódtam... :/ )

2013. aug. 8. 01:18
 6/11 A kérdező kommentje:

Kicsit jobban utána néztem az AVG- YouTube dolognak. Elvileg van rá megoldás, de egyesek (köztük én is) azt javasolják, hogy töröljük az AVG-t. (Érdekes, hogy ez a hiba nem új hiba, már régebben is fenn állt másoknak, nekem viszont kb "csak" 2 hónappal ezelőtt kezdődött el anélkül, hogy állítottam volna valamit is- talán egy frissítés megtette helyettem?).

Aki továbbra is az AVG-t akarja használni, olvassa el:

[link]


És az AVG forumot:

[link]

2013. aug. 8. 07:14
 7/11 jampi15 válasza:
énvelemis ugyanez van és mig ujra nem inditom a gépet addig nemjön vissza net és csak youtub-ozáskor ha beletekerek a videókba és annyi :(
2013. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 jampi15 válasza:
nekemis avg 2013-van és tényleg az volt a ludas most avastot használok :)
2013. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sziasztok! Nálam is ugyanez van. AVG kb 1 éve használom, és most jót elő. A szolgáltatónak is telefonáltam. De netezem,és észrevettem, hogy csak akkor megy el a net, ha a yotubre megyek rá. És csak az újraindítás segít. Jónak találom az AVG-t de ha nem megy vele a yotube, akkor megválok tőle.
2013. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A megoldás nagyon egyszerű! Avg 2013-beállírások-speciális beállítások-webes böngésző védelme-online szűrő-avg gyorsító engedélyezése (pipa ki)! Ezután már gond nélkül menni fog a videó! :)
2013. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!