Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb böngésző?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Chrome
2013. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
chrome. mivel ez az én személyes véleményem, és a kérdező is az ilyen válaszok iránt érdeklődik, nem illene lepontozni
2013. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és azon kívűl? mert az egyém rosszalkodik...
2013. júl. 24. 22:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Firefox-ot használok már közel 10 éve. Nem váltanék, mert még nem csalódtam benne.
2013. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt sosem fogod megtudni mert először jönnek az egyszerű felhasználók akik a crome és a firefox között vitáznak majd jönnek a különcök az operával meg safarival. Aztán jönnek a "szakemberek" akik mindenféle "tudományos" maszlaggal foglalnak állást, de ott se lesz egyetértés. Jah meg kihagytam a "vicces" embereket akik elsütik azt a poént h "az explorer a legjobb... arra h másik böngészőt leszedj"
2013. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én chrome-ot használok, és nekem eddig az vált be legjobban. használtam már firefoxot (ez sem volt rossz, de a chrome jobban bejött), használtam operát, safarit, még az explorert is. Igazából mindegyik jó (kivéve az IE), de ahány ember, annyi válasz. Próbáld ki mindet, és döntsd el magad, hogy melyik tetszett
2013. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SimkoL ***** válasza:
Mobilnetem van és néha elég lassú, így az Opera.
2013. júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lajos54 ***** válasza:

Pár héttel ezelőtt még rávágtam volna, hogy a Google Chrome. De az utóbbi időkben, frissítések óta többször rakoncátlankodik. Például bizonyos helyeken nem enged bizonyos funkciókat.

A Firefoxban az nem tetszik, hogy (hacsak ki nincs lőve belőle) lassan indul el, mert először, mielőtt láthatóan elindulna, mindig "hazavándorol", frissítéseket, új kiegészítőket keresgélve.

Az IE-ről inkább ne beszéljünk.

Opera, Safari: fent vannak a gépemen ezek is a többi mellett, hogy weblap-szerkesztésnél velük is ellenőrizhessem a megjelenítést, de különösebben nem vagyok oda értük.

Tulajdonképpen mindig azt használom, ami az adott célra leginkább bevált.

2013. júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!