Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mélyebb előzményeket vissza...

Mélyebb előzményeket vissza lehet keresni?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy e-felvételi rendszere eljátszott velem és még pár emberrel az országban, ugyanis sokszor történt meg az hogy ha feltöltötte a bizonyítvány képét akkor az sikeresnek lett minősítve, de később eltűnt.

Egy jó informatikus, hacker vagy akármilyen program vagy mód van arra hogy egy ilyen kis pici morzsát mint az h én igen is feltöltöttem azt a fájlt, ha valaki tud erre lehetőséget akkor írjon! bármilyen más tanács is jól jönne.

előre is köszönöm !



2013. júl. 25. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
mármint csak bizonyítani kell hogy te ezt feltöltötted?
2013. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, csupán ennyi lenne. Ha tudod a megoldást akkor... én nem tudom mit csinálnék !!!
2013. júl. 25. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:

hát ha jól értelmeztem a kérdést akkor ez egyszerű!

tehát ha feltöltötted azt a bármit kapsz egy visszajelzést hogy sikeres volt a feltöltés! nah itt szépen print screen -paint.stb-mentés! és máris megvan a bizonyítékod!

2013. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A probléma az a sikeres feltöltésről sem kaptam ilyet. :S
2013. júl. 25. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor nem is volt sikeres a feltöltés!
2013. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!