Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jelez 404-es hibát?

Miért jelez 404-es hibát?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem a weblapom a public_html mappába, de hiába,

Not Found


The requested URL / was not found on this server.


Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


ezt írja



2013. júl. 25. 20:51
1 2
 11/12 Lajos54 ***** válasza:
Így látatlanban több tippem nincs. Esetleg még egyet kipróbálhatsz: nem tudom, milyen tárhelyet használsz, de egy próbát megér. Regisztrálj egy ingyenes tárhelyen (pl. az Ultraweben, ott 200 MB az ingyen használható, percek alatt megvan), és úgy ahogy van, töltsd fel oda a weblapodat, illetve annak legalább egy részét. Persze ebben az index.html feltétlenül legyen benne. Ha ott működik, akkor valóban a szolgáltatód körül lehet valami bibi (vagy esetleg a feltöltés körül). Aztán az uw-s regisztrációdat utána, ha már nem kell, törölheted (vagy újraaktiválás nélkül 3 hónap után törlődik).
2013. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
megnéztem és működött. közben a szolgáltatóval beszéltem és helyreállították a hibát, náluk volt a gond. köszönöm azért a segítséget!
2013. júl. 30. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!