Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A telefonon mielött megvettem...

Balu159357 kérdése:

A telefonon mielött megvettem a laptopot volt rajta net de amióta a netet a laptop is megkereste és csatlakozott először azóta nem megy a telefonon kiirja h csatlakoztatva de nincs rajta net akkor se ha a laptop ki van kapcsolva de máshol jó mért?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
te érted amit írtál ?
2013. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

Akkor lefordítom magyarra (nem a Google fordítóval, mert az nem érti :)

"A telefon, amíg nem volt laptopom, rendesen csatlakozott az internetre. Aztán vettem egy laptopot, mióta az csatlakozott az internetre, azóta a mobil kiírja ugyan, hogy csatlakoztatva, de semmit nem ér el mégsem az interneten, akkor sem, ha a laptop ki van kapcsolva. Máshol működik."

Szerintem kb. ezt akarta írni a kérdező. A többit meg majd kitaláljuk: miféle"net"-ről van szó (gondolom, wifi), volt-e állítva valami a (titkos típusú) routeren, a laptoppal működik-e az internet.

2013. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt akartam írni pontosan, csak nem engedett ilyen hosszút, ezért próbáltam megfogalmazni de nem sikerült :

router tipusa : SMCWBR14-G2

a net sebessége : 100 kb/s

a telefon : Samsung galaxy mini

a laptop : Hp635

ha kell még valami irjatok

2013. júl. 31. 21:38
 4/4 A kérdező kommentje:
igen a laptoppal működik az internet !!!
2013. júl. 31. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!