Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy laptop hálózatra van...

Ha egy laptop hálózatra van csatlakoztatva, akkor is használódik az akksija vagy csak akkor ha akksiról megy?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 02:38
 1/5 anonim ***** válasza:

"használódik"

nyelvújító vagy, ugye tudod?!


Az akkuból veszi ki az áramot akkor is ha be van dugva hálózatra, ezzel védi az állóhelyzetben való kimerülés ellen a gép.

csak azonnal visszatölti így nem veszed észre. de mozognak benne az elektronok. melegszik is kicsit figyeld meg. ha kiszeded hávösebb lesz a géped.

2013. jún. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D

tehát akkor ha csak be van dugva, de mondjuk kiveszem az akksit akkor nem is működik?

2013. jún. 24. 03:07
 3/5 anonim ***** válasza:

de...intelligens a gép.akkor is működik.

de ha benne van az akku akkor előbb abból táplálkozik.

2013. jún. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha hálózatra van dugva, akkor is használja a laptop az akkumulátort, ezért szokták javasolni, hogyha hálózatra van kötve a laptop, szedd ki az akkumulátort, mert a használat miatt rövidebb lesz az élettartama, ennek persze meg van az a hátránya, hogy áramszünet esetén azonnal kikapcsol a laptop.
2013. jún. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én a vásárlás napjától úgy használom, a masinát, hogy állandóan tápon van..mindig 98-100%-ot mutat.

szerintem ezek a gépek már úgy vannak kitalálva, hogy lehet hálózaton is hagyni aksival együtt...

szerintem aksiról megy, de úgy, hogy közben kap tápot is.

Az aksi ilyenkor mondhatnánk puffer..

2013. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!