Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van még mindig hozzáféré...

Miért van még mindig hozzáférése egy oldalnak a gmail fiókomhoz? Mit tudnék még tenni?

Figyelt kérdés

A gmail fiókomon vagy egy oldal ami hozzáfér a fiókomhoz és sehogy se tudom letiltani az a kisebb baj hogy folyamatosan kapom a körleveleket viszont az már nagyobb baj hogy az ismerőseimnek is küldözgeti,mintha én küldtem volna...Én is e-mailbe kaptam és megnyitottam azóta meg nem tudom letiltani sehogy...

Sőt én már le is tiltottam de nem használt így tiltottam le belementem az adatvédelembe onnan biztonság aztán kapcsolódó webhelyek és alkalmazások és ott letiltottam ennek az oldalnak a hozzáférését a fiókomhoz de még most is kapom én is meg az ismerőseim is ezeket az e-maileket pedig most hogyha belemegyek ugyanoda akkor azt írja hogy: Jelenleg egyetlen harmadik fél által kezelt webhelynek sincs engedélyezve hozzáférés az Ön fiókjához.

És már nagyon elegem van ezekből az e-mailekből!De a fiókomat meg nem akarom törölni mert mindenki ezt az e-mail címemet tudja.

Mit lehet még ilyenkor tenni?


2013. aug. 1. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már nincs hozzáférése a fiókodhoz (szvsz nagy hiba volt engedélyezned) attól még spamelni fog az ismerőseidnek, már meg van neki a címlistád. Emiatt ne töröld az email fiókod.
2013. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet valamit vele kezdeni?
2013. aug. 1. 08:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha törlöm a fiókomat utána enged ugyan ezzel a névvel regisztrálni?
2013. aug. 1. 09:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fog engedni, mert tárolják egy ideig, hátha vissza akarod állítani.
2013. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!