Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nemrég vettem egy D-Link...

Nemrég vettem egy D-Link GO-RT-N150 típusú wifi routert, hogyan tudok csatlakozni a wifire laptopról?

Figyelt kérdés

Ugye megvettem ezt a routert összekötöm az internettel a laptopom látja is a wifit,de amikor rácsatlakozok akkor ott a kapcsolatnál kidobja azt a sárga háromszöget felkiáltójellel. Felmentem már a megadott IP cimre ahol vannak a beállítások de a jelszó cserénél nemjutottam tovább de ahogy néztem kell valami MAC címet is megadni ami miatt nemjó.

Laptopon jó a wifi hálózat mert haverom wifijére tudok csatlakozni. De viszont erre a wifire amit most vettem se a laptoppal se a telefonnal nemtudok csatlakozni



2013. aug. 2. 07:44
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
El kéne olvasni a kézikönyvet, minden le van benne írva érthetően és magyarul: [link]
2013. aug. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kézikönyvet?:D Kaptam hozzá 1 angolt meg egy kis 2 oldalas szutyit amibe az van leírva hogy kábelen keresztül hogy tudom kapcsolni a laptophoz.
2013. aug. 2. 07:51
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

De azt tudod hogy működik egy link ugye? Ott van fent az a szép kék (ha rákattintasz, akkor lehet barna lesz utána).

Ha van PDF olvasó a gépeden, már olvashatod is magyarul.


Ha nincs PDF olvasód telepítesz egyet.

[link]


Igen ez is egy link volt.

2013. aug. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy működnek..

Azt nemtudom hogy miért nem tudok csatlakozni az internethez a routeren keresztül mert se wifin se kábelesen nem csatlakozik fel rá.

És amit küldtél leírást ahogy fellépek az IP-s dologra már alaptol ahogy látom a leírásban az 1. pont a 15.oldalonaz internet connection-nak a státusza ott connected nálam viszont not connect van

2013. aug. 2. 08:18
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Akkor talán csatlakozni kéne vele nem?

ADSL, DIGI LAN Net: PPPoE

Kábelszolgáltatók: DHCP

Stb..

2013. aug. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!