Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mostanában nem tudok igazolván...

Morzsa kérdése:

Mostanában nem tudok igazolványképet feltölteni Myvip-re. Valaki esetleg megtudná mondani, hogy mi az oka?

Figyelt kérdés
Pár hete nem tudok feltölteni igazolványképet.Más képet az albumba viszont igen.A kép mérete is megfelelő,és emiatt nem értem,hogy miért sikertelen a feltöltés.
2013. aug. 3. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
a myvip az már csak félig működik. drága rokonomék az üzemeltetők. egyrészt ugye már elég lejárt az oldal ideje, másrészt a cégük is már csődeljárás alatt van, emellett rendőrségi ügyük is van, szóval az a csoda, hogy még elérhető az oldal, de szerintem hamarosan teljesen megszűnik. azt konkrétan nem tudom, hogy saját szerverekről fut, vagy csak egy jó hosszú bérleti szerződésük van valamelyik szolgáltatóval. szerintem utóbbi.
2013. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Myvipet felejtsd el....tudhatod már,hogy facebook a menő a népnek..
2013. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es válaszadó! Köszönöm a részletes információt!

2-es válaszadó! Tudom,hogy a face a menő,de azért van még Myvipem,mert van olyan ismerősöm,akinek nincs facebookja,mert nem szereti.

Ezek szerint lehet csak idő kérdése,és megszűnik véglegesen.

2013. aug. 3. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!