Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy ember milyen okból diszláj...

Egy ember milyen okból diszlájkol a youtubeon?

Figyelt kérdés

ha valamelyikőtök ilyen, miért teszitek?


ha magamból indulok ki, én az 5 éves pályafutásom alatt még egyszer sem diszlájkoltam, de nem is bánom, nincs rá igényem, ami nem tetszik azt egyszerűen leszarom..:D



2013. aug. 5. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha már van dislike gomb, amivel ki lehet nyilvánítani azt, hogy valami nem tetszik mindenkinek, akkor van értelme használni is.
2013. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Így van. Azért diszlájkol, mert nem tetszik neki. Szabad véleménynyilvánítás van, lehetősége is van rá, miért ne???
2013. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is leírom...azért, mert nem tetszik. más különben mi értelme lenne? mindenki csak pozitív értékelést adna, neked meg nőne az egód, hogy dejó videót csináltál, nincs olyan, akinek nem tetszik. így is tele van a yt olyan emberekkel, akik azt hiszik hogy ha elkezdenek más befutott embereket utánozni, akkor majd sok nézőjük lesz...na de ha valami nem jó, akkor ne bíztassuk, hogy folytassa...nem mintha bármit számítana egyeseknek...akik bemagyarázzák maguknak, hogy nem is rossz, csak direkt rosszindulatból nyomnak rá...
2013. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! :)
2013. aug. 9. 12:13
 5/5 anonim válasza:
Én szoktam diszlájkolni. Hogy miért? Valamennyire otthon vagyok a videókészítésben/vágásban, így tudom, hogy mennyi munka van egy-egy videóban, így a jószándékú "hasznos" videókat nem szoktam diszlájkolni még ha nem tetszenek akkor sem. Mert ez árt a készítőnek. Akkor viszont igenis rányomok a gombra, ha valami alpári tartalmat találok (ekkor végig sem szoktam nézni) vagy kifejezetten igénytelen, nézőt hülyére vevő videóba botlok, vagy sértve érzem magam akár etnikai, akár vallási akár másféle alapon. Ilyenkor szerintem élni kell a véleménynyilvánítással, hiszen ebben az esetben a hallgatás egyet jelent az egyetértéssel és elfogadással, ami pedig szerintem káros lehet. Szóval nálam 3 opció létezik: like, elmegyek mellette, mert nem tetszik különösebben vagy pedig dislike - de ezt már boncolgattam. :) Elég kimerítő volt? :D
2015. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!