Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a hiba az internetemmel?

Mi lehet a hiba az internetemmel?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete elment az internet. Azt mondták a szolgáltatók, hogy ez előfordul és ilyenkor újra kell telepíteni a routert. Én ezt meg is tettem. 1 hétig megint volt internet. Aztán megint elment. Most megpróbáltam megint telepíteni, de azt írja ki, hogy ,,egy hálozati kábel nincs bedugva" pedig mind be van dugva. Mi lehet a hiba? Ha kontaktibáról van szó, akkor hpyg állapíthatom meg, hogy melyik kábelnél, és hol vam?

2013. aug. 7. 11:05
 1/2 soccerway ***** válasza:
Első körben próbáld ki router nélkül van-e net, ha nincs cseréld ki a kábelt.
2013. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értenek router telepítés alatt. Szoftveresen nem kell telepíteni a routert. Én szétszedném az egészet és előről elkezdeném összedugogatni. Lehet, hogy megtört egy kábel, próbáld őket kicserélgetni.
2013. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!