Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a hiba az Internetemmel?

Mi lehet a hiba az Internetemmel?

Figyelt kérdés
Az externet szolgáltatónál vagyok 5 Mbites csomagban (nem rég váltottam csomagot, de a régebbi csomagnál is jelentkeztek ezek a dolgok, csak talán nem olyan sűrűn, mint most). Routerem nincsen, csak modemem DSL-360R típusú. Ebből kifolyólag a windows tárcsáz be. Problémám az, hogy este igencsak sokat szakad a net, ilyenkor nekem kell mindig a kapcsolatos ikonra kattintgatni (ez elég idegesítő). Nagyon alattomos, mert msnnél úgy látszik, hogy minden rendben van, de amikor mondjuk megnyitok egy böngészőt és látom, hogy nem tudja behozni a kezdőoldalt tudom, hogy szakadás van (eközben msnen úgy látom, mintha még fent lennék). Van egy programom, mely a modemből kinyerve különböző adatokat jelenít meg, zajszintet és különböző errorokat (FEC, CRC, HEC), ezek az errorok is este jelentkeznek. Én arra gondolok, hogy a szolgáltató oldaláról lehet probléma, mivel ezek a dolgok este jelentkeznek, napközben nem igazán (gondolom jobban le van terhelve a szolgáltató este). Van olyan barátom aki viszont azt mondja, hogy egy routert kellene beszereznem, mert az stabilan tartja a kapcsolatot köztem és a szolgáltató között. Mi lehet a megoldás?
2010. jan. 22. 23:53
 1/1 Jenci ***** válasza:
Hívd fel a szolgáltatót és kérdezd meg őket.A routernek semmi köze hozzá.
2010. jan. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!