Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Invitel internet előfizető...

Invitel internet előfizető vagyok, (ADSL) gondoltam, áttérek egy jobb net csomagra, de ide nem ajánlja fel a 15 megás netet, de a mellettünk lévő házra igen. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Honlapjukon néztem, megadtam a címem, és ide maximum 10 megás netet kínál, azonban megnéztem a mellettünk lévő házakat, oda persze már ajánlja a 15 megás netet is. Nekem ez kicsit fura.

2013. aug. 7. 16:42
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Talán hibás az adatbázisuk.
2013. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Invitel ügyfélszolgálata mit válaszolt?
2013. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a biztos az, ha felhívod öket :)
2013. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több ok is lehet, csak találgatok. Ahogy írták, előfordulhat, hogy hibás, vagy nem teljesen naprakész az adatbázis. Az is lehet, hogy heurisztikát alkalmaz a központtól vett távolság alapján az elérhető maximális adatátviteli sebességre, és pont így jön ki a döntési pont. (DSL-nél ugye központtól - pontosabban DSLAM-től - vett távolságtól függ az elérhető maximális sebesség, és itt ne tízkilométerekben gondolkodj.)
2013. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Ahogy többen is tippelték, vagy hibás az adatbázis, vagy a hálózat nálad már nem alkalmas magasabb sávszélesség MEGBÍZHATÓ továbbítására. Akár kiépítés, akár távolság miatt.

De valóban, inkább a szolgáltatót kérdezd meg, az a biztos.

2013. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!