Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy oldalon...

Supertika kérdése:

Mit tegyek ha egy oldalon rendszeres előfizető voltam, és ki tiltottak a rendszerből majd nem képesek eljárni semmilyen módon az ügy érdekében? Bövebben lent

Figyelt kérdés
egy fizetős oldal tagja vagyok/ voltam ahol rendszeresen fizettem az nem lényeg hogy miért most.Egy félreértés miatt ki tiltottak a rendszerből és nem lehet egyszerüen velük kapcsolatot létesíteni. REndszeresen fizettem havonta és igy hogy kitiltottak, megfosztottak a tulajdonomtól amiért fizettem. Van erre valamilyen jogszabály? mit tudok tenni?

2013. jún. 12. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valamire fizetsz bérleti díjat, az még nem lesz a tulajdonod. Ez persze a közted és a fizetős oldal közti szerződéstől függ, már ha van egyáltalán ilyen. És attól, hogy valamiért fizetsz, még vannak szabályok, amiknek a be nem tartása (akár szándékosan, akár a szabályok nem ismerete miatt) a szerződés szerinti szankciókkal (jelen esetben kitiltás) járhat.

Egyszerű példa: attól, hogy veszel buszbérletet, még nem lesz a tiéd a busz. Az ablakot sem rúghatod ki rajta, hiába van bérleted.


Bármilyen jogszabályhoz előszöris a szerződést kell ismerni, ugyanis ha abban például benne van, hogy az oldal (valódi) tulajdonosának jogában áll bármikor, akár ok nélkül is kitiltani téged, akkor hiába keresel jogszabályokat. Igen, ezek azok a feltételek, amik előtt az ember általában beikszeli, hogy elfogadja, persze el nem olvassa.

2013. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem én, de az van hogy pl egy játékhoz VIP tagságot vettem, és kitiltottak, és nem hajlandóak segiteni. A szabályzatukban pedig nincs benne az amiért kitiltottak és ezért nem értem.
2013. jún. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!