Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtubon kaptam olyat hogy...

Youtubon kaptam olyat hogy Harmadik féltől származó tartalommal való egyezés. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Meg azt is kérdezem hogyha arra megyek hogy elfogadom akkor mi lesz? Vagy hogyha megtámadom? Egyébként játékot vettem fel (DMC Devil May Cry) eddig 4 darab részt csináltam és kettőre eztet írja ki.
2013. aug. 9. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy valamilyen jogvédett tartalmat használtál fel a videódban. Tettél alá zenét? Ha igen, az lesz a baj.
2013. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mit kell csinálni? Egyébként alapból ott van rajta a zene.
2013. aug. 10. 00:02
 3/8 anonim ***** válasza:
A videód leírásába bele kell írni valami olyasmi szöveget hogy a videóban található tartalom nem a te tulajdonod. Nézz utána, találsz néhány videó alatt ilyen szöveget, az alapján írj te is 1-2 ilyen sort a videód alá. Azt hiszem ez után már nem fognak vele cseszegetni
2013. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat sok gond nem lesz vele, max nemeteknel letiltjak. Amugy le kell szarni.
2013. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Am
2013. aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs felrenyomtam. Amugy amit az elozo mond, az bullshit. A licensz dolog nem igy mukodik. Felesleges tokolni vele.
2013. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De akkor mi lesz hogyha elfogadom vagy hogyha megtámadom?
2013. aug. 10. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg csak akkor tamadhatod, ha rendelkezel a harmadik feltol szarmazo tartalom licenszevel, ami feljogosit arra, hogy hasznald. Ha e nelkul tamadod meg, lehet hogy letorlik a vidit, lehet h a csatornadat is. Ha elfogadod, akkor talan csak a hangsavot tiltjak. De szard le.
2013. aug. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!