Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez közérthetően micsoda,...

Ez közérthetően micsoda, miért van? Megszűnik, ha egyáltalán megszűnik valamikor? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 10. 04:48
 1/5 anonim ***** válasza:

ha jól látom valami társkereső volt de megszünt

mit tehetsz ellene, ha te vagy az üzemeltető akkor indítsd újra az oldalt,

ha nem, akkor semmit

2013. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem társ kereső volt. Egy keresztény oldal. Pontosabban nem tudnád megmagyarázni hogy mi ez?
2013. aug. 10. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja tényleg, csak rosszul fordítottam mert orosz vagy mi

-de mint mondtam megszünt!!!

fogd már fel, nincs többé!!! mi az hogy mit tehetsz ellene? miért mit szeretnél tenni szólsz az üzemeltetőnek hogy a te kedvedért indítsa újra, biztos nem is fog reagálni mivel semmi elérhetőség nincs

nem nagyon értelek azt gondolod te körülötted forog a világ mert ha igen akkor vedd a fáradtságot és keress rá a google-n

és ne fárassz ilyen hülye kérdésekkel


[link]

2013. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, még csak nem is utaltam rá, hogy körülöttem forog a világ. Sok mindenhez értek, ehhez nem. A kérdés nem hülye! Köszönöm a választ.
2013. aug. 10. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:

nem megbántani akartalak csak a:

"Mit tehetek ellene?" ilyen esetben ironikus

és a kérdés teljesen felesleges

Ha egy oldal megszűnik akkor a felhasználók semmit se tehetne

ennyi, pont, minden további kérdés felesleges

minden oldalnak van egy tulajdonosa

ő a teljes tejhatalmú joggal bír

ha ugy dönt hogy bezárja

akkor annak döntését senki nem kérdőjelezheti meg vagy bírálhatja felűl, és senkinek nincs még joga se hogy egyáltalán megkérdezze "miért tette?".

2013. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!