Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en keresésnél nem ad ki...

RyoSeiji kérdése:

Ebay-en keresésnél nem ad ki sem airsoft, sem légfegyvereket. Hol lehetne beállítani, hogy láthassam az ilyen jellegű találatokat?

Figyelt kérdés
Van mikor belépek az ebay-re és simán találok mind légfegyvert mind airsoft fegyvert, viszont van amikor bármit is csinálok egyszerűen nem talál egyet sem. De még ha külön a saját kategóriájába lépek is be azt írja 0 darab található. Mi lehet a gond? A regisztrációm során valahol nem állítottam be rendesen, hogy elmúltam 18? Esetleg mást rontottam el nagyon? Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm!

2013. aug. 12. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

a TEK megveszi előled és te vagy lassú.

Amúgy szerintem sosem kapnád meg, mert bolondok lennének a csomagvizsgálatokon átengedni. Vagy a legkisebb, hogy kijönnek érted és alsógatyában húznak végig s betonon -mázli ha ennyiből megúszod. Ne feledd, több embert elvittek már egy egyszerű kamerás tollért - a mai világban! Akkor téged hova vinnének egy airsofttal?

- volt BM-es pasim , nem poénkodni akarok :)

2013. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy

Vámon bukod a cuccot.

Nyílpuskám is így uszott (speckó 310 fontos |:,(| ), megjött a puska, rá 20 percre meg ment, meg mentem én is vele... rendelni meg árulni legális, tartani nem, hülye törvények!

Amugy kimész a kecskeméti lengyelpiacra és ott utazással együtt olcsobban megkapod mint ebayről!

2013. aug. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat és a figyelmeztetéseket ámbár ez magát a problémát nem oldja meg. Tehát így még lépguska lőszert sem látok gyakran az e-bay-en, nem hogy fegyvert. Nekem a kereséssel van problémám a hatóságokkal meg kiderül.
2013. aug. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!