Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google nem ajánl automatikus...

Google nem ajánl automatikus találatokat, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Elkezdek gépelni a keresőbe valamit, mondjuk 'fa' - ekkor ajánlania kéne alapesetben a 'facebook' 'faviccek' stb. kifejezéseket.

Kb. két hete azonban hiába kezdek el akármit írni, nem ajánl semmit.

Hogy létezik ez, illetve mi a megoldás rá?


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. jan. 17. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

chrome://settings/


(ez a chrome beállítások linkje)


alul a Keresés-nél az Instant funkció engedélyezése pipa

2013. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azonban én Mozillát használok, ott a beállításoknál nem találtam erre utaló lehetőséget.
2013. jan. 17. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem abban is kell valami ilyesminek lenni, mert nem automatikus (nem ismerem)
2013. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szóval nem automatikus, mert nem minden netsebességen működik
2013. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Spec. beállításokon belül találtam ilyet h 'szöveg keresése a keresett szó beírásának elkezdésétől'.

Nem volt bepipálva, bepipáltam, ez nem orvosolta a problémát.

Valamiféle vírusra gyanakszom, mivel:

rákeresek valamire, szépen kiadja a találatokat. Rákattintok valamelyikre, behozza ezt a linket: www.ihavenet.com/search=xy...

majd pár másodperc múlva a www.directagain.net-en vagyok, ahol nem engedi a Mozilla h az oldal felugró ablakot jelenítsen meg. Így felajánlja h 'oldal elhagyása' -természetesen ezt választom ---->

ekkor néhány egyéb oldalt akar behozni, de nem hoz be semmit, ki szoktam x-elni.

Kb. minden második találat megjelenítése helyett ezt az ihavenet.com-ot majd társait jeleníti meg.

Ha az ihavenet-nél nyomok egy vissza-t akkor visszakerülök a találati listához, újra megnyitva a találatot valóban megnyitja.

Ezzel a problémával egyidejűleg jelentkezett a másik problémám is.

2013. jan. 17. 13:04
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Először csak a Google-ba beírt oldalt átirányította ez az ihavenet, nem jött be az oldal. Most már ez mintha nem lenne, viszont, ha oly lapot akarok nyitni a Mozzilán, az ihavenet mindenféle ordenáré oldalakat hoz fel. Szóval minél hamarabb el szeretném távolítani. Ti már találtatok rá megoldást? Angol videót találtam, de azt nem értem, meg szerintem szakértőbb kellene, majd lehet, hogy segítséget kérek valakitől, de ha van egyszerűbb, magyar leírás is, szóljatok légyszi!
2013. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!