Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon hogy lehet követők...

Instagramon hogy lehet követőket szerezni? Meg sok lájkot?

Figyelt kérdés
Próbáltam azt a tags for likes programot, azaz sok hashtagot írtam de így is csak kb 20 lájkom lett és követőm egy se.. ti hogy csináljátok?? Akiknek pár hét alatt kb 100 követője lesz?

#Tumblr #követő #Twitter #insta #hashtag #tagsforlikes #instagrammers
2013. aug. 13. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:

1. értékes tartalom

2. értelmes hirdetés

2013. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az egyik ismerősömnek van 5 képe és elég bénák még is van 100 követője szóval...
2013. aug. 13. 19:28
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Összelopta, összekönyörögte.


Felment 100-ra egy számláló, mit ért el vele? Örül a fejének, semmi többet. Örüljön is, ez az ő szintje. Látszólagos elismerést szerezni úgy, hogy nem tesz le semmit az asztalra. Majd az élet rádöbbenti, hogy ezzel a hozzáállással el van ásva. ...Szóval...


Szerinted mi a jobb: összelopni 100 like-ot, vagy kiérdemelni 20-at?

2013. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
vannak csereoldalak...de ahogy előttem írják..nem leszel tőle népszerűbb...sőt, szerintem nagyon gázul néz ki, amikor a rólad készült képet egy likemypics nevű felhasználó meg csupa ismeretlen külföldi lájkolja. mellesleg ahhoz neked is tele kell lájkolnod mások profiljait...szóval ha például facebook-od össze van kapcsolva a profiloddal, akkor ismerőseid csak azt fogják látni az üzenőfalon, hogy 20-30 képet lájkoltál full ismeretlen embereknél meg ilyen indiai tehénnel pózóló csávókat...eléggé rosszul néz ki...arról már nem is beszélek, hogy mennyire veszélyes megadni belépőadatokat egy nem hiteles oldalnak. a végén majd egy automata generált képekkel spam-eli tele az instagramodat...aztán várhatod a lájkokat.
2013. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igazatok van köszi:)
2013. aug. 15. 18:30
 6/10 A kérdező kommentje:
de amúgy az én képeim felét is külföldiek lájkolják pedig nem is követem őket és nem is lájkolok náluk semmit... :O
2013. aug. 15. 18:31
 7/10 anonim válasza:
Igen a külföldiek mindig lájkolják. De a mit és a lájk meg a sok követő? Jobb életed lesz tőle?:) Nem hiszem. Szomorú, hogy mostmár csak az számít kinek hány lájkja van
2013. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Van egy program :)
2014. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
milyen program?
2014. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gyuri0528 válasza:
23%
Van egy program androidra a neve likeGainer+
2015. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!