Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok olyan oldalt mondani...

Tudtok olyan oldalt mondani ahol tudnek angol emberekkel megismerkedni? Lent

Figyelt kérdés
az angol nyelv gyakorlasa erdekeben szerertnek emberekkel beszelni ilyen oldalt mondanatok? hulyeseggektol kimeljetek

2013. aug. 14. 18:06
 1/5 Goofre ***** válasza:
Van pl a bukkit.org, vagy a minecraftforum.net, vagy bármilyen játék fórum. Én ezeken már szereztem pár ismerőst.
2013. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

interpals.net

italki.org


Vagy megpróbálhatod a random-chatet, amilyen a omegle.com

csak meg kel adnod pár érdeklődési kört, és bead egy ismeretlent neked a világon bárhonnan, hogy chateljetek. Igaz, a névtelenség miatt elég sok a troll.

2013. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kranz Niki válasza:

Próbáltad már a Facebook-on? Keress egy oldalt (pl. London), és írd rá kommentként, hogy ismerkedni szeretnél (pl. I'd like to have English friends.) Ingyenes módszer és sokféle emberre találhatsz így.

Másik ötlet: [link]

Ezen az oldalon regisztrálva bejelölheted, hogy magyar az anyanyelved és angolul szeretnél tanulni. Az oldal ezután kiad olyan angol anyanyelvűeket, akik szívesen beszélgetnek Veled, és olyanokat is, akik magyarul szeretnének tanulni. Szerintem így tuti jól lehet barátkozni.

2013. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek
2013. aug. 16. 15:39
 5/5 anonim válasza:
interpals.net :)
2013. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!