Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a Neobux-rol?

Mi a véleményetek a Neobux-rol?

Figyelt kérdés
Ez egy PTC oldal, és azt olvastam, hogy sok kattinto refferalt-tal lehet napi 50$-t keresni. Ti már probáltátok? Kifizettek? Mi a véleményed rola? (nincs hosszu o-m )

2013. aug. 14. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

$200 a maximum, amit kereshetsz vele. Ez valami külföldi oldalon le is van vezetve, most nem fogom megkeresni/megtalálni. Nem éri meg a sok kattintás, inkább ProBux, ott valamiért sokkal gyorsabban megy a referral szerzés meg a pénzkeresés is úgy alapjáraton.


vagy itt: [link]

2013. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én próbáltam a Neobuxot, kb egy hónapig kattintottam is. Nagy lehetőséget láttam benne, amihez türelem kell, de aztán beérik.

A lényeg, hogy mégsem olyan jó. Lehet hogy van aki sokat keres, de nem a kattintásoktól gazdagszik meg. Ha érdekel googlebe írd be: referral stratégia neobux. Azért nem jó, mert ami a példában van, hogy ha egy referral MINDEN NAP KATTINT, akkor 1 hónap alatt 40 centet hoz neked. Igen ám, de a legtöbbje nemhogy nem kattint 4-et minden nap (amennyi kéne ahhoz hogy megérje), hanem sokszor még 2-t sem. Ez így már nem olyan sexy. A másik probléma, hogy ok, 40 centet keresel egy hónap alatt (amit beláttunk nem így van a valóságban). Akkor is, ha pénzt szeretnél szerezni, ahhoz több ezer ember kéne. Ez elvileg lehetséges, csak asszem 1000 fő fölé már csak úgy tudsz menni, ha nagyon drága a referral bérlése, így már akkor nem éri meg fölé menni. Szóval szerintem hagyd az egészet. Lehet vele valamennyit keresni, de ilyen havi szinten max 10 000 forintot, és azt is csak 1 év kemény kattintások után. Ugyanolyan ámítás, mint az mlm, vagy bármi más átverés.

2014. jan. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én már 5 hónapja csinálom, és egész jól megy! :) Van 280 béreltem, és 63 direktem (ennek a háromnegyede kattint rendszeresen). A stratáégiám ugyanaz, mint DawMar-é. Azaz, bérlem-bérlem a reffeket, és amelyik az egy hónap alatt jól teljesített (min. 3-as avg), azt hosszabbítom pontokból, amelyik gyenge, azt meg 14 nap után a rendszer aut. lecseréli. Minden héten bérlek reffeket, ezért már megfordult nálam jó pár páciens. Minijobozok is. Még nem kértem ki, de most majd lehet, hogy veszek ki,...


5 hónap után:

Membership


Standard

Since: 2013/08/10


Referrals


Direct: 63 >

Rented: 280 >


Seen advertisements


You: 23,742 =

Your referrals: 50,659 =


Account


Main Balance: $3.686 =

Rental Balance: $0.000 +


Other


Direct Purchases: $190.057 =

Points: 30,523 =

Coins: 24 >

Mini Jobs: $160.350 >

Mini Jobs (Bonuses): $19.20 =


Lehet vele azért keresni :)

2014. jan. 5. 17:29
 4/5 A kérdező kommentje:

És most jöttem csak bele a napi átlagkeresetem meghaladja az 5$.

5*30$ az nagyj-ból 35e Ft havonta. Szerintem ez már korrekt, de tény és való, hogy angyon sok munka van benne, befektetés viszont egy cent sem. És büszke vagyok rá.

2014. jan. 5. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
küldtem üzenetet és holtalálóm a neopontokat
2014. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!