Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb mobil,...

Bendzsike kérdése:

Melyik a legjobb mobil, internet, tv szolgáltató?

Figyelt kérdés
Szeptembertől költözöm Magyarországra (BP VII. ker) főiskola végett, a véleményeteket kérném, hogy hogy és melyik szolgáltatóval jöhetek ki a legolcsóbban és egyben a legjobban?

2013. aug. 15. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A DIGI TV internetje (a fiber fttb) az 3000Ft/hó 20/10mbit

ez a legjobb.

Viszont TV adásban elvették a r*hadékok a discovery adókat ezért tv-t gondold meg tőlük veszel-e, ha van a VII. kerületben.

Ja és lehet hogy a VII. ker.-ben csak digi LAN van ami a rézkábeles ótvar 4 mbit.


alternatíva a UPC ami drága. Esetleg társasházi kedvezménnyel jobban jössz ki ha a ház 51%-a UPC előfizető. Épp most reklámozzák hogy megint gyorsítanak.



[link]

2013. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, nézegettem ezt a digit, hogy tőlük vennék valamit :)

És mobil szolgáltatóból melyik a legjobb?

2013. aug. 15. 00:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egyértelmű kérdés. Én T-mobile-ra szavaznék, bár amit utóbbi időben művelnek, lehet megérne Vodafone is egy próbát. Telenort nem ajánlom, anno (igaz, hálózatfejlesztés idején) problémáim voltak a hálózattal, számlázási problémákról nem is beszélve.
2013. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tmobile like díjcsomag szerintem nagyon megéri. Legalábbis ha van olyan tmobilos ismerős, akit sokat hívsz. Merthogy 3 tmobilos számot ingyen lehet hívni. Csak diákok vehetik igénybe.

Ja meg mobilnet is van benne.

Én ennél olcsóbban nem találtam. Ez kb 2000Ft havonta.

2013. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!