Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet bejutni nCore-ra?

Hogyan lehet bejutni nCore-ra?

Figyelt kérdés
Hallottam erről az oldalról, hogy itt a leggyorsabb a letöltés meg az új filmek, játékok stb. szinte azonnal fennt van, ez igaz? És hogyan lehet bejutni? Mikor felmentem az oldalra, nem találtam regisztráció opciót, csak bejelentkezést. Talán Fizetős?
2013. aug. 15. 23:27
1 2 3
 21/24 uno20001 ***** válasza:

Persze, persze...


Nem kéne nyomatni a kamu oldalakat!


Egyedül az ncore(pont)cc a hivatalos oldalon, nem ilyen mx-es b*romságok.


Nézzétek meg a különbséget a két oldal között:

ncore(pont)cc (eredeti)

ncore(pont)mx (hamis)


(Plusz az eredeti ncore használ SSL titkosítást.)

2014. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 uno20001 ***** válasza:
*oldal
2014. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Nekem lassan 1 éve van ncore-om,mozikba a filmek utolsó adása után kb 2-6 hónap mulva kijönnek a filmek.
2018. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Jaj,véletlen elküldtem.Előző vagyok.


Na szóval,barátommal 2 éve nézzük a filmeket,minden fent van ami eddig kellett,játékokból is amit eddig le akartam tölteni.Szóval nem értem miről beszéltek itt az előzők h semmi nincs fent.És az eredeti oldal az tényleg az Ncore(pont)cc és ezt onnan tudod h ott nincs regisztrácio.Remélem segítettem ;)

2018. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!