Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem kapok pénzt a...

MCFodi kérdése:

Miért nem kapok pénzt a Youtube partner cégtől, amikor partner vagyok, és paypal számla is el van nekik küldve?

Figyelt kérdés
A socialblade-nál vagyok és ki lett töltve normálisan a szerződés, el is fogadták paypal számla,meg minden megvan és már február óta partner vagyok de még 1 fillért nem kaptam! Kérem valaki segítsen ezt megoldani!
2013. aug. 17. 11:20
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ilyen problemam van de en mar sokszor irtam nekik csak sz****k ram,de en nem ilyen szar socialbladenel vagyok mondjuk,ott ne is csodalkozz
2013. aug. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A socialblade 2 havonta jó ha 10 forintot küld
2013. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elképesztő,hogy nagyba reklámozzák magukat,ilyen-olyan fizetéssel,ajánlatokkal és nem képesek kifizetni az embert.Azt hiszem fel is bontom a szerződést,és átmegyek valahova máshova,ahol fizetnek is a munkáért!
2013. aug. 21. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!