Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik ilyen oldal?

Létezik ilyen oldal?

Figyelt kérdés
olyan oldalt keresek az interneten ahol "dolgozom" például kapok e-mailben link-eket amikre rá kattolok és nézegetem őket egy darabig és ezért kapok minimális összegeket ?(de akármi mást is lehetne tenni szinte ez csak egy példa volt) Hallottam ilyesmiről de sehol nem találok hasonlót. Megköszönném ha valaki tudna mondani ilyesmit.

2013. aug. 17. 22:45
 1/4 soccerway ***** válasza:
ilyenekkel nem fogsz tudni pénzt keresni, csak az oldal keres pénzt a kattintásaidból, minden kezdő internetező próbálkozik ilyenekkel, aztán rájön hogy csak időpocsékolás volt az egész. De a kulcsszó amiről te beszélsz: 'paid to read emails'
2013. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ezek az e-mail-es oldalak tényleg hoznak pénzt?(minimális összeget is elfogadok)
2013. aug. 17. 23:48
 3/4 soccerway ***** válasza:
mire összegyűlne annyi pénzed amit ki lehet venni, bezár az oldal, vagy csak simán nem fizet ki valami hülye indokkal. Olyanról én még nem hallottam hogy valaki ezzel keresett volna. 0,001 dollár/klikk meg ilyen összegek, vicc az egész. De ha ügyes vagy szerintem 2-3 ezer forintot megkereshetsz vele, úgy egy-két év alatt :) Ahogy érzed.
2013. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézegeted a linkeket az nem munka, igaza van soccerway-nek, ők keresnek rajtad pénzt. A jutalmad nevetségesen alacsony, de vannak olyan cégek, akik megbízhatoak. Van a PTC oldal (lásd. NeoBux), aminek rendesen kifejlesztett stratégia, turelem a lényege. Ott is egytized centet fizetnek egy kattintásért, de legalább megbízhatoan, és ha nem is rögtön, de 2-3 honap alatt a semmiből tudsz elég nagy összegeket keresni.

Van a ProTypers és a MegaTypers is. Az olyan, hogy captcha kodokat kell begépelni tizenöt másodperc alatt és azért kapsz pénzt. Napi 1$ meg van belőle. Megbízhato, fizet rendesen minen hétfőn.

Ha értesz valamihez (pl. grafika, weblapprogramozás, stb..), az jo.

2013. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!