Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A routerel nem lehet gond,...

Colix kérdése:

A routerel nem lehet gond, mért van ez?

Figyelt kérdés
egy TL-WR740N típusú routerel el van osztva a kábeles net 2 fele. az egyik megy a számítógépbe a másik a laptopba, de a laptop nemtud rá csatlakozni.A régi routeremmel ugyan ez volt a gond kicseréltettem ere és amikor megvettem 2 napig tökéletesen ment aztán 3. nap megszakadt és azóta nagyon ritkán max 1 fél órát megy. Wifivel tudok netezni a laptopon mert az is mükődik csak nekem szükségem lenne a szélessávúra a letöltések miatt. mit tegyek?

#internet #router #hiba #HP #TP-Link TL-WR740N #HP Pavilion #laptop #wifi #nincs hálózati hozzáférés #dv6000.
2013. aug. 18. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Állíts be a laptopon is meg a másik gépen is fix IP címet.

Teszteld, hátha megoldja.

2013. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és azt hogy tudom beállítani?
2013. aug. 18. 11:39
 3/8 anonim ***** válasza:
ha a routert mostanában vetted akkor az ip címe a következő: [link] ha régebbi akkor itt: [link] beírod felhasználónév:admin jelszó:admin bejelentkezel baloldal network menü aztán wan menü WAN Connection Type:static ip
2013. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én kiprobáltam mindent de azt írja nincs hálózati hozzáférés, de a pcn megy és wifivel a laptopon is
2013. aug. 18. 12:35
 5/8 A kérdező kommentje:
firmware frissités is megvolt... valami a laptop beállításaival lehet?
2013. aug. 18. 12:36
 6/8 A kérdező kommentje:
hálózati kártyára gyanakszom
2013. aug. 18. 12:37
 7/8 anonim ***** válasza:
máshol is probáld ki akkor is ezt csinálja igen valószinű hogy a hálókártya vagy gajra ment vagy az illesztő szoftver nem passzol hozzá keress rá a hálókártya tipusára töltsd le a illesztő szoftverét ha nem tudod milyen wlan kátya van benne akkor ajánlom a hwinfo-t
2013. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a laptopom miatt volt minden. azóta már új van és router is :)
2014. szept. 9. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!