Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon a profilunk alatt,...

Facebookon a profilunk alatt, valahol szerepel kilenc ismerősünk. Miért pont ők szerepelne ott, és miért ebben a sorrendben?

Figyelt kérdés

2013. aug. 18. 20:16
 1/3 anonim válasza:

1. A sorrend lényegtelen.

2. Azért ők, mert velük beszélsz a legtöbbet/az ő idővonalukat nézed/ őket jelölöd meg a posztjaidban/ők is nézik a te dolgaidat stb.

2013. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálam nem ezt tapasztaltam.Olyan ember is van ott,akivel már egy éve nem beszéltem,és az meg nincs ott,akivel sokat beszélek.Olyanok is vannak,akiknek bejegyzéseihez abszolút nem szóltam hozzá,és nem is néztem az adatlapjukat.
2013. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
UJ K É R D É S :: a biztonsági beállitásoknál az egyénit választottam, ebben van olyan hogy beirhatsz neveket, kik ne lássák oldalad. Ide beirtam neveket. SZERETNÉM EZT TÖRÖLNI, de úgy látom, megváltoztatásra nincs lehetőség. VAGY MÉGIS???? SEGITSETEK !!! KÖSZI
2013. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!