Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az the1st. Be torrent oldalon...

Az the1st. Be torrent oldalon ez mit jelent? (free, egyéni free)

Figyelt kérdés
Az oldalon ha összegyűlt sok pont akkor valahány pontot beválthatok egy "egyéni free"-re vagy mire. Az volt oda írva, hogy a letöltést nem számítsa csak a feltöltést az adott torrentnél. Na most ha egy torrentet mielőtt letöltök beváltom pontban, hogy free legyen akkor ha letöltöm utána nem kell vissza seedelnem,ha pont ellenében free-re változtathatok egy torrentet és úgy letöltöm az nekem miért jó? Letöltöm és utána nem kell vissza seedelnem,szóval törölhetem azonnal, mert nincs rajta a free miatt seed kötelezettség? Előre is köszönöm a válaszokat.

#pont #beváltás #bónusz #egyéni free
2013. júl. 18. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A free torrent akkor jó, ha rossz az arányod.

"Az a felhasználó akinek aránya 0,5 alá esik és 2 héten belül nem javítja, törlésre kerül!"

Persze, ha jobbra fent megnézed a forgalmi listád, az ingyenes torrent is beleszámít.


Én nem találtam pontos leírást mennyi un seedlelépést néznek még el, csak ezt: "figyelmeztetéssel jár: Állandó, sorozatos jellegű lelépés a visszaosztás elől (staff megítélése alapján)."

2013. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.
2013. júl. 19. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!