Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik youtube klip lehet ez?

Melyik youtube klip lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve láttam egy rövidfilmet a youtubeon de nem emlékszem már a címére... A film rövid volt, talán 2-3 perces. Úgy kezdődött, hogy egy lány besétált egy bárba/kocsmába, és a kamera csak az embereket mutatta ahogy sétált, mintha a szemei lettek volna a kamera.. A férfiak beszólogattak neki, nevettek, elhívták randira stb, miközben a lány magában kommentálta a dolgokat eléggé negatívan (hagyjanak békén, ronda vagyok, kinevetnek). Aztán bement a mosdóba, miközben még mindig a lábait nézte, majd megállt a tükör előtt és felnézett a tükörre. Ekkor ugye végre megláttuk hogy igazából egy gyönyörűszép, nagyon jó alakú és szép arcú lány... azt hiszem kék felső volt rajta. Talán pont volt ott két lány akik közölték vele hogy milyen szép, mire ő meg megszólalt hogy ronda vagyok/kövér vagyok, vagy valami ilyesmi... Nem nagyon emlékszem már rá. A végső konklúzió az volt, hogy fogadd el magad olyannak amilyen vagy, szeresd magad, szép vagy satöbbi..


tudom túl részletes de nagyon meg akarom találni végre... szóval nagyon nagyon köszönöm a segítséget:)


2009. okt. 29. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvű volt a videó?
2009. okt. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
angol
2009. okt. 31. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!