Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most vettem egy tenda n es...

Most vettem egy tenda n es routert de nem tudom beállíttani? Surgos

Figyelt kérdés
Lépés szerint betettem a cdt es configuraltam automatan de nem megy belepek 192 168 0 1 re ahol barmilyen felhasznalot es jelszot megadok azt írja succesfully configure be is engedett a beallitasokba de ott sem tudtam tobbet tenni aztan visszatettem a regi routert amivel ment.Majd megint visszatettem az újat es mostmar a beallitasokba se enged be.Amugy sima kabeles net van.Nem tudom pontosan milyen mert ennek a neve pzsnet :)))lennyeg hogy nagyon megkoszonnem ha valaki reszletesen leírná hogy telepítsem!

2013. aug. 19. 15:58
 1/8 soccerway ***** válasza:
jó hírem van, routert nem kell telepíteni, összeködöt, belépsz böngészőben a menübe, kébelnetnél elég ha dhcp-re állítod, meg az oprendszert is ugyanígy, kész. Meg ott van a google: [link]
2013. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Windows 7-em van azt nem mondtam most megint a régi router van bent nem értem ez,hogy van megoldva :D Telefonról tettem fel a kérdés azért nem írtam sok mindent és ékezetek nélkül.

Most még nem fogom visszatenni mert jön hamarosan a tesóm és akkor ideges lesz h nem lesz net meg minden szóval holnap próbálom újra.

2013. aug. 19. 16:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak mondom az a gond,hogy a böngészőben belép a 192.168.0.1-re és ott a felhasználó és jelszó is de ha odamegyek advanced settings amibe sikerült bemenni legelőször de miután kihúztam és újradugtam mindent már nem azt írja mikor rámegyek akkor a böngészőtől jön,hogy hiba a kapcsolatban.
2013. aug. 19. 16:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja,hogy ahol a felhasználó és a jelszó van ott dhcp igen ott van egy olyan és olyankor eltűnik a felhasználó és a jelszó és csak a wireless-nek a kódja van.Úgyis próbáltam de nem volt jó viszont igaz a windowsnál nem állítottam semmit Windows 7 ultimate-em van hol kell ezt beállítani?
2013. aug. 19. 17:01
 5/8 soccerway ***** válasza:
2013. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj tudom ez automatán volt eddig is :(
2013. aug. 19. 17:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Mind1 már levettem most nem tudom próbálgatni holnap majd megpróbálom újra
2013. aug. 19. 17:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Na sikerült hamarabb megpróbálnom de semmi:( Átállítom dhpc-re meg a windowsnál is automatára van téve de semmi.Szerintem idehívom azt akitől van az internet ő gondolom megtudja csinálni.
2013. aug. 19. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!