Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az IP-címet hogyan tudom...

Az IP-címet hogyan tudom angolra változtatni programmal legegyszerűbben?

Figyelt kérdés
Spotify-re tudtam regisztrálni egy programmal, már hónapok óta használom (Magyarországon nem elérhető oldal) többször volt gond, h az IP-t magyarnak érzékelte de akkor ha bekapcsoltam a programot, utána működött, de már nem fogadja el. (Profilomban UK-van, tehát azt kéri.. ) nem értek annyira ehhez, de ha eddig meg lehetett oldani valahogy most is biztos.. a válaszokat köszi.

#weboldal #számítógép #IP-cím #Spotify #külföldi IP #angol IP cím
2013. aug. 19. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Proxy szerverek pl itt:


[link]


[link]


A böngészőben kell beállítani őket


Firefoxnál eszközök/beállítások/hálózat/Firefox internetkapcsolatának megadása és kézi proxibeállítás és itt megadni az IP


címet portot és a proxy típusát.Internet Explorernél Eszközök/internetbeállítésok/kapcsolatok/Helyi hlózati beállítások és a


proxikiszolgáló résznél beállítani.


De ha program kell akkor:Proxy Switcher pro,Hide my IP,A pirate bay en érdemes körülnézni mert fent van a teljes változat


mindketőnél.De teljesen ingyenes és a leg profibb a TOR.


[link]


Ez utóbbi veri a fizetős VPN szolgáltatókat és az összes proxyt tudásban és villám gyors.Ez utóbbinál a torrc filet nyisd meg


a jegyzőtömbel a Tor Browser\Data\Tor mappában és add hozzá ezt a söveget ExitNodes {uk} így csak angol IP ket kapsz törlöd a firefox portable mappát és a böngészőben beállítod 127.0.0.1 port 9150 és soksv5 a proxy típusa és megnézed az IP címed

itt:


[link]


Ezekkel minden féle országból tudsz IP-címet választani.A böngészőkben van az előzmények törlése funkció azt is ajánlanám hozzá hogy töröld a böngésző előzményeit.Firefoxnál előzmények/előzmények törlése internet explorernél Eszközök és böngészési előzmények törlése csak itt utóbbinál a kedvenc webhelyek adatainak megőrzése ne legyen kipipálva töröld a pipát.

2013. szept. 2. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 laja80 válasza:

Sziasztok!

Tort szeretném használni úgy,h angol IPM legyen,tudnátok segíteni ebben hogy hogyan kell beállítani?

Ha kérhetném részletesen:)

Köszönöm

2015. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!