Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom telepíteni a...

Cinti016 kérdése:

Miért nem tudom telepíteni a Router-t?

Figyelt kérdés
A laptopommal volt egy kis gond a napokban, de nem maradt más megoldás, mint újra kellett telepíteni. Sikerült is. Viszont az internet menü jel-nél egy piros X van, ami ugye azt jelzi, hogy nincs Internet. Pedig az összekötéssel is minden rendben. A telefonom is veszi a wifit. A Router telepítő CD-t betettem a Laptop-ba, nyomogattam a next, next gombot, de aztán a 4.5.-nél angolul valami olyasmit ír, hogy nem talál hálózati adaptert..és hogy nincs. Már annyi mindent átnéztem, próbáltam megcsinálni. Mi lehet a gond??? Mit kell csinálni?:( Valami számítógép zseni segítsen!! Fontos! Köszönöm

2013. aug. 22. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

egyszerűen fogalmazva: ha internet kábellal (UTP-kábellel) csatlakozol a laptophoz, akkor nincs hálózati kártya illesztőprogram fent, amit sok esetben csak gyártó honlapjáról tudsz beszerezni (pl. winxp-hez)


Ha wifi-n keresztül nem megy, szintúgy ez a probléma, és a Routert nem kell újratelepíteni ha a gépet újrarakod.

2013. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Be van kapcsolva a laptopon a wifi?
2013. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem..de hát nemtudom megcsinálni, nem jó! :(

Nem tudom, hogy be van-e kapcsolva. Azt hol lehet beállítani?

2013. aug. 22. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!