Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy ilyen típusú router...

Telefunken kérdése:

Van egy ilyen típusú router EDIMAX-BR-6504N: nem csatlakozik az internethez, pedig rendesen össze dugom és nem csatlakozik mit tegyek?

Figyelt kérdés
próbáltam már a 192.168.1.1 és nem ad be nekem semmit azon kivéve hogy a lap nem jeleníthető meg,a kábelek az tuti működnek mert a router is amúgy win7 használok
2013. aug. 23. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért mert 192.168.2.1

De gondolom eszedbe se jutott, hogy googlizzál 2 percet:

[link]

2013. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de eszembe jutott de nem adod be semmit amúgy meg nem 2 percet hanem már vagy 3 órája szenvedek vele
2013. aug. 23. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a következő bonyolult műveletet hajtottam végre. Google-t felcsaptam. Beírtam, hogy: EDIMAX-BR-6504N. Az első link az edimax oldala, rákattintottam, majd legörgettem legalulra és ott volt a Quick Install Guide, amire klikk és már meg is volt minden kérdésre a válasz. Ráadásul magyar nyelven is tud a telepítési útmutató. Igazad van, nem 2 perc, 1 perc alatt meg lehet csinálni. Szóval én elhiszem, hogy 3 órát kerestél, de hogy mit azt elképzelni se tudom.
2013. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már probáltam és full angol az egész :S
2013. aug. 23. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!