Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internetszolgáltatóm a...

Az internetszolgáltatóm a Digi. Számitógép bekapcsolásnál rá kell nyomni a digi ikonra az internet csatlakozáshoz. Több mint egy perc múlva csatlakozik a netre. Természetes hogy ennyi idő kell neki?

Figyelt kérdés
Ha nem, mit kell tenni hogy ez a hosszú csatlakozási idő megszűnjön?UPC-röl váltottam DIGI-re.Hálózati kapcsolatoknál van egy helyi hálózat vagy nagy sebességű internetkapcsolatom.Ez még a UPC-től maradt,és van a szélessávú kapcsolatom.Ez pedig a DIGI-é.Ha kikapcsolom a helyi kapcsolatot,(UPC) nem tudok csatlakozni az internetre.Mind a kettő hálózati kapcsolat kell az internet belépéshez? Windows XP-m van.

2013. aug. 24. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a gépeden múlik a csatlakozási idő.

Ismerőseim körében egy gyengécske gépen , kb ennyi ideig tart, míg egy másik, erősebb gépnél, ez az idő lényegesen rövidebb.

2013. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Valóban gyenge gépem van.Most lehet 11 éves.Amire én használom arra megfelel.Ameddig bírja,addig nem veszek erősebb gépet.
2013. aug. 25. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!