Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 20/10 Mbps sávszélesség lassú...

20/10 Mbps sávszélesség lassú torrentezéshez és napi internetezéshez?

Figyelt kérdés

Garantált sávszélesség 4/2 Mbps, letöltési korlát nincs.

Nem értek igazán az átváltáshoz. Mennyivel tölthetek le maximum torrenten egy ilyen csomaggal? Lassú ez vagy még elfogadható?


2013. aug. 26. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A 20/10 Mbps nem olyan rossz, sőt a feltöltés egész jó sztem (nálam 50/5 Mbps). Torrentnél nyilván nagyban függ a seed-től, hogy mennyivel jöhet le az adat...ha sokan megosztják az adott anyagot és nem a világ másik feléről, akkor jóü eséllyel kihasználhatod a 20Mbps sávszélességet is (persze, ha a lakhelyeden gond nélkül biztosítható a maximális sávszélesség...legrosszabb esetben, ha a garantált sebesség biztosítható csak, akkor azzal kell számolni, mint maximum). Szóval a 20Mbps az pontosan 2,5MB/s azaz egy óra alatt ilyen sávszélességgel 9000MB adat tölthető le (8,79GB).
2013. aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Történetesen 20/10 Mbites Digi netem van és teljes mértékben elégedett vagyok vele. A torrent is teljesen jó vele. Nyilván a több itt csak jobb lehet, de az a 20/10 is sok mindenre elég. És olcsó!
2013. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Á igen pont a digis nettel szemeztem, csak nem tudtam eldönteni, hogy elég e nekem a 20/10 vagy kell e a 40/20.

De akkor ezek szerint nem fogok csalódni az olcsóbban :)

2013. aug. 26. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!