Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lenne egy gondom olyan gondom...

Lenne egy gondom olyan gondom hogy a facebookon egy ismerősömmel nem enged beszélni mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel szeretnék beszélni rá megyek a nevére tölt utána elsötétül minden és ezt a szöveget hozza ki: Bocsánat!

A(z) Facebook alkalmazás com.facebook.katana folyamata váratlanul leállt. Kérjük, próbálja újra. Nem tudom hogy ez számít-e de telefonról van szó és csak azaz egy ismerösömmel van a gond.


2013. aug. 27. 19:12
 1/2 anonim válasza:
Írtál a szerkesztőknek?
2013. aug. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát csak ugy hogy amikor ki jött a szöveg akkor volt 2 gomb hibajelentés, kényszer le állítás hát ott irtam hogy nem jó. De most reggel néztem hátha és most jó tegnap este nem volt jó most reggel jó hát én ezt nem értem
2013. aug. 28. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!