Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy EPC3925 - Cisco...

Van egy EPC3925 - Cisco routerem. A digi nem tud wifit biztosítani az internetjük mellé. Tehát bármilyen routert hozzá tudok kapcsolni? Esetleg valaki tud segítséget nyújtani?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez a router wifis. Belépsz a router admin felületére, és beállítod.

Amúgy hozzá tudsz kapcsolni bármilyen routert, igen, csak felesleges.

2013. aug. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Ez egy kábelmodem, ami képes szórni a Wi-Fi -t. Én meg úgy tudom, a Digi nem koax kábelen szolgáltatja a netet, hanem UTP -n, így valószínű ez a modem nem tőlük szemárazik.

Tehát ezzel a modem-routerrel nem fogod tudni ezt megvalósítani mert nincs WAN portja, csakis sima modem nélküli Wi-Fi routerrel lehet. Ilyet meg már 4000 Ft körül már tudsz venni. Persze attól is függ mik az igényeid és mekkora netcsomaghoz kell, valamint mennyit szánsz routerre.

2013. aug. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Turismo ***** válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólókkal. Testvéremnek is Digi net van egy db bejövő UTP kábel van, amire kapsz egy dinamikus IP-címet és ezt csak egy Wifis vagy nem wifis router wan portjába kell bekötnöd. A routerben a kapcsolatnál dinamikus IP-címet kell beállítanod és kész. (Azért, mert úgy tudom, hogy nincs felhasználónév, jelszó)
2013. aug. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen modem-routerem van de erre csak koax kábelt lehet csatlakoztatni.

A T-Home osztogat ilyet eszközt ED3 területen.

2013. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A digi kábelnetet is szolgáltat budapest egyes kerületeiben és az ország több városában is. UPT-n az optikai hálózat van bevezetve a végpontig. A kábelnetes szolgáltatásnál a modem alapján van bejegyezve a rendszerbe így ha rádugsz a koaxra egy másik modemet nem fogsz internetet kapni, esetleg meglehet kérdezni, hogy benevezheted e a sajátot. :)
2014. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*UTP

- az optika általában társasházak elosztójáig megy onnan pedig upt-vel bevezetve a lakásokba.

2014. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!