Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van olyankor, ha más gépén...

Mi van olyankor, ha más gépén megyek fel Facebookra, a gépe elmenti a jelszavamat, és az illető belép legközelebb a saját adataimmal?

Figyelt kérdés

Ha én is online vagyok éppen és ő a saját gépén belép a profilomra, azt én látni fogom, hogy ő is fönt van "velem együtt", szóval közösen használjuk az én profilomat?

Én azt honnan látom, hogy ő pl. belenézett a naplózott chat beszélgetéseimbe?


2013. aug. 30. 19:23
 1/3 A kérdező kommentje:

Az egyik osztálytársam gépén léptem be és véletlenül nem szedtem ki a pipát ott, hogy megjegyezze -e a jelszavamat.Tuti hogy belépett már egy párszor a "nevemben", nincs "bizonyítékom" rá, de nem bízom benne, és ott bukik be időnként, hogy tud olyan dolgokat, amiket én beszéltem mással chaten.

Légyszi konkrét válaszokat írjatok, ne olyanokat, hogy miért nem figyelek az ilyesmire meg hasonlókat. Köszike.

2013. aug. 30. 19:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Pech. Változtasd meg a jelszót, akkor ezentúl már nem fog tudni belépni.
2013. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 acutefox ***** válasza:

Van egy IP cím, ez a te gépednek az IP-je, nyilván ezen a címen sűrűn használod a facebookod.


Ha biztosra akarsz menni, hogy mikor, honnan, milyen címről, (kb milyen helyről) léptek be, beállíthatsz egy biztonsági ellenőrző pontot, ahol meg kell adnod a belépési helyet, vagy nem adsz meg semmit, de az időt/címet/helyet rögzíti és később vissza tudod nézni.


Ha angol nyelvű a FB-od:

-Jobb felső sarkon kattints a beállításokra (egy fogaskerék logó)

-Account settings

-Security (bal oldalt a menüben)

-Login notifications

-Email-nél pipa, Save settings (Email-ban küld értesítést, ha beléptél egy böngészőről)

-Login Approvals

-pipáld ki, Save Settings (ellenőrző pont lesz a bejelentkezésnél, rögzíti a bejelentkezési adatokat (hol, milyen böngészőből, mikor stb.))


Ha magyar nyelvű a FB-od:

-Jobb felső sarkon kattints a beállításokra (egy fogaskerék logó)

-Fiókbeállítások

-Biztonság (bal oldalt a menüben)

-Bejelentkezési értesítők

-E-mail címnél pipa, Változtatások mentése

-Bejelentkezés-jóváhagyások

-pipáld ki, majd Változtatások mentése


Ugyan itt meg is tudod nézni, hogy honnan használtad, használták a fiókodat, honnan jelentkeztek be, és meg is tudod szakítani.


Ezek mellett érdemes jelszót cserélni először az Email címeden, majd a Facebookos jelszavadat.


Üdv

2013. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!