Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kapcsoljam ki?

Hogyan kapcsoljam ki?

Figyelt kérdés

Opera 15 böngészőben (Chrome motorral) amikor bezárok egy lapot, mindig ezt írja: "Biztosan elhagyja az oldalt?"


Nagyon idegesítő. Hogyan tudnám kikapcsolni?



2013. aug. 31. 11:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a rengeteg segítséget! Igyekszem meghálálni...
2013. aug. 31. 14:39
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudod, az ember általában a szabadidejében foglalkozik a Gyakorikérdésekkel.

De az ilyen tahó beszólásaiddal senkinek nem lesz kedve neked segíteni. Amúgy is, nem kötelező válaszolni a kérdésekre. Azért csináljuk, mert szeretünk segíteni. Ezzel csak elveszed a lelkesedésünket.

2013. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát valamit félreértesz. Az én hozzászólásom előtt volt egy válaszoló, aki beszólt nekem. Jelentettem, és eltűnt. Arra válaszoltam. Amúgy már megoldódott a probléma.
2013. aug. 31. 17:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és valóban nem kötelező válaszolni, de ha nem tudja a választ, legalább ne kezdjen el beszólogatni, mert semmi értelme. Nem írtam neki semmit, amiért ezt megtehetné. Erről ennyit.
2013. aug. 31. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben én kérek mélységes elnézést.
2013. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elnézem. Ha valakit érdekelne, a "Rally modot" bekapcsoltam, és a videókat nem hagyja magától elindulni.
2013. szept. 1. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!