Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valami kártékony program...

Egerecske kérdése:

Valami kártékony program volna a gépemen? (lent)

Figyelt kérdés

Malwarebytes Anti-Malware használom és mellé az avast. A lényeg az hogy,a Malwarebytes Anti-Malware valmiért az állndó védelem többször le van kapcsolva, pedig én nem kapcsolom le, egyszer azt látom ki van kapcsolva, mondom ok biztos én rontottam el valamit, bekapcs majd x id után le van kapcsolva : [link]

Automatikus frissítés után flash vizsgálatot csinál, vagyis átnézi a memóriát és az automatikusan induló dolgokat, ekkor előfordult pár napja hogy van néhány kártékony program, dobtam is karanténba viszont nem rég meg 650 találat volt, nem igazán értem mert ha ennyi szutyok volna itt akkor miért nem veszem észre a gép lassulást. További jelenség az hogy ha bekapcsolom hogy az állandó védelem a windows-al induljon akkor nem akar betölteni, minden más működik fel áll a rendszer hamar, de

malwarebytes- ra vár vár és vár, ekkor ujra inditom és néha működik, de pár perc és az állandó védelem megint ki van kapcsolva.

Itt egy kép a találatokról, hátha valakinek mond valamit hogy mégis mik ezek pontosan :

[link]

Teljes full mély keresést csináltam csökkentett módba az alábbi programokkal :

avast free

Malwarebytes Anti-Malware pro

Emsisoft Anti-Malware free

SUPERAntiSpyware free

ESET Online Scanner

Keresési találat nulla, kivéve a Malwarebytes Anti-Malware, de ez se mindig, viszont mondom az állandó védelem fogja magát azt lekapcsol.

Igyekszem óvatos lenni , ha nem vagyok biztos valamibe hogy tiszta akkor feltöltöm a vírustotalra.

De most valami itt nem ok, már azon gondolkodtam hogy újra húzom a rendszert.

Ötletek, tippek?


2013. szept. 1. 14:58
 1/3 levis56 ***** válasza:
Ne használd együtt az Avast és a Malwarebytest vagy csak úgy hogy az állandó védelmet kapcsold ki az utóbbinál valószínű hogy nem komázzák egymást,két kémprogi nem jó egy gépen azt hiszem az Avastban van kémprogram kereső is.
2013. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez avst free , ebbe nincs kémprogram kereső és a kettő együtt megfér , vagyis avast free és Malwarebytes Anti-Malware pro

Avsat pro -ba bizony van , az már nem mehetne vele.

2013. szept. 1. 15:23
 3/3 levis56 ***** válasza:

[link]

Próbáld ki ezt,hátha.

2013. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!