Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet arról tájékozódni,...

Hol lehet arról tájékozódni, hogy merre terveznek optikai kábelhálózatot kiépíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Faluban élek, és nincs hozzánk kiépítve a kábel tv/internet hálózat pedig lenne rá igény (Egyébként elég forgalmas helyen lakom, Veszprém megyében, két város között). Azt olvastam, hogy már csak a települések 8%-ára nincs kiépítve ez a rendszer, és a kiépítés üteme lassul. Szerintetek lehetséges, hogy már nem is terveznek új hálózatokat kiépíteni? A TV-nk műholdas, az internet pedig mikrohullámú. Jó lenne, ha lenne kábeles szolgáltatás, mert az olcsóbb és valamivel jobb mint a jelenlegi. Aki szakértő a témában, annak jól jönne a válasza.

U.i.: Remélem megfelelő kategóriában kérdeztem, ez tűnt a legjobbnak.



2013. szept. 1. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Települések 8%-ára nincs kiépítve optikai kábel? Pontos számokat nem tudok, de nekem ez nagyon sántít. Jó ha 8%-ban van! Csak ott várható, ahol kis területen rengeteg potenciális ügyfél található. Tehát a nagyvárosok.
2013. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 soccerway ***** válasza:
Nem hinném hogy a bekötőútra kiviszik az optikát :)
2013. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nagyvárosban sem feltétlenül építik ki.Igaz én Budapest szélén lakom,de itt is olyan 6-7 megás a net,ha nem kevesebb.S amíg a kedves kormányunk ezt csinálhatja,hogy jól megadóztatja a szolgáltatókat,addig nem is fogják fejleszteni a hálózatot,ami persze nekünk is rossz,ügyfeleknek.Úgyhogy jó lenne az embereknek is egy kicsit felébredni,mert feladatunk lenne...
2015. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!