Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van? Miért van az, hogy...

Mezeine kérdése:

Miért van? Miért van az, hogy küldtem egy üzenetet, és délelőtt még ott volt hogy látta az illető az üzenet alatt, délután meg már nem volt ott

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy küldtem egy üzenetet, és délelőtt még ott volt hogy látta az illető az üzenet alatt, délután meg már nem volt ott

2013. szept. 3. 12:56
1 2
 1/11 soccerway ***** válasza:
31%
ezek a nagy problémák
2013. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kattints rá az üzenetre, mintha megint írni akarnál.

Figyeld meg, hogy ott lesz, hogy látta, ekkor meg ekkor.

A bal oldali pipa, meg nyilacska igen megbízhatatlan.


De ha azt írja ki, hogy látta, az nem jelenti azt, hogy tényleg látta. Ha nyitva volt az üzenőfala és még egy csomó egyéb ablak is, akkor mikor zárogatja be az ablakokat, lehet, hogy egy tizedmásodpercre az lesz az aktív ablak, a face úgy veszi, hogy látta, pedig lehet, hogy csak átsiklott felette.

2013. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, nekem elég nagy probléma. Nem volt muszáj válaszra méltatnod a kérdésem.
2013. szept. 3. 13:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem, hát még várok egy pár napot, valószínűleg nagyon elfoglalt. Csak fontos lenne, mert addig nem bírom hívni amíg nem látta az üzenetemet sajnos. :S És azért vagyok tanácstalan. Mert egész sokáig írta, hogy látta még az időt is írta, meg pipa is volt. Aztán meg délután amikor rá akartam nézni, hogy látta akkor meg már nem írta ki. :S
2013. szept. 3. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Bal oldalt a listában be lehet állítani azt, hogy Megjelölés olvasatlanként.

Szerintem ezt csinálta, ha már egyszer láttad hogy pipa van, most meg nincs, akkor ezzel vonta vissza.

Az okát nehéz megmondani, véletlen vagy direkt? Ki tudja...

2013. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
utolsónak igaza van, az illető ráklikkelt a kis bogyóra a neved mellett, így visszaállított az üzenetet olvasatlanra, azért, hogy te ne tudd h ő látta az üzeneted, én is szoktam csinálni néha.
2013. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem :) De az miért jó? :)Azért köszönöm a válaszokat :)
2013. szept. 3. 19:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont azért állította vissza olvasatlanra, hogy később ne felejtsen el foglalkozni vele, csak éppen akkor nem volt ideje rá, vagy kedve hozzá.
2013. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha olvasatlannak jelöli valaki az üzenetet, attól még jelzi annak, aki küldte, hogy elolvasta. Ha törli az üzenetet, akkor eltűnik az is, hogy elolvasta.
2013. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most néztem meg, küldtem egy üzenetet egy másik profilba. Ott elolvastam.

Ezt a saját profilom mutatta, az üzenőfal utolsó bejegyzése alatt ott volt látta, ekkor meg ekkor.

Visszamentem a másikba, bejelöltem olvasatlanként, aztán visszaléptem a saját profilomba.

Eltűnt a látta, ekkor meg ekkor, nekem azt mutatja, hogy még nem olvasta.

2013. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!