Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megérné ezzel a mobilinternet...

Megérné ezzel a mobilinternet modemmel (USB modem (21 Mb) – K4305H) előfizetni a vodafone- nál mobilinternetre előfizetni?

Figyelt kérdés

Technikai jellemzők

JellemzőkNyílt

Operációs rendszer: Win 7, Win XP, 2000, Win 8, Vista, Mac OS

WLAN: nincs

Maximális letöltési sebesség: 21.1 MBps

Csatlakozó: USB

SMS küldés/fogadás: Igen

Memóriakártya behelyezésére alkalmas: Igen

E-mail támogatás: Igen

Web-böngésző támogatás: Igen

UMTS: Igen

GPRS WAP/GPRS internet: Igen

GPRS Class: Igen

VPN támogatás: Igen

Adatforgalmi statisztika: Igen

Legfontosabb adatokNyílt

Frekvenciasáv: 850/900/1800/1900/2100 MHz

Micro SIM: Nem


És valóban csak 3990 Ft. előfizetéssel?


2013. szept. 3. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt a stick-et 1 Ft-ért adják ha aláírsz két év hűségidőt a 3 990 Ft havidíjú MobilNet M csomagra.

Az most mindegy hogy jó modem-e vagy sem ( én nem tudok róla semmit ) a MobilNet M csomaghoz csak ezt lehet választani.

2013. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Mobilinternet sosem éri meg. Az a 21mb csak mese habbal.
2013. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, akkor nyilván nekem azért megy ennyivel a mobilnet mert a T-Mobile által is írt 21/5 Mbit mese habbal:

[link]

Ráadásul a ping is sokkal jobb mint amit a speedtest kiír.

Ha a parancssorba pingelek egy oldalt akkor kb 25-30 ms jön ki 0 % veszteséggel.


Kérdező: Én bátran ajánlom neked a mobilnetet ha elegendő számodra a benne foglalat adatmennyiség. Nekem 16 GB-os van de fél év alatt eddig csak egyszer használtam el de korlátozott sebességgel is kényelmesen lehet böngészni.

2013. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindegyikőtök válaszát. Megy a pacsi. Sajna más net elérehtőségem nincs mivel egy város kervárosi részén lakom és még nincs vezetékes net. Ennyi adatforgalom bőven elég, mivel most is vodafonos mobilnettel netezek, csak az a modem max. 3 MBps sebességet tud az meg a mai világban nem sok. :)
2013. szept. 3. 22:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és ebben a csomagban is 8 GB adatforgalom van és ez után dobják vissza a 3 MBps sebességet nevetséges 18 kbps- re. Tényleg, ha ebben a csomagban is túl lépem a 8 GB adatforgalmat mennyire doják vissz a net sebességét? V.kinek tapasztalata?
2013. szept. 3. 22:32
 6/9 anonim ***** válasza:
3as azért ez nagyban függ a helyszínről. nálam is a telekomos mobilnet jó lefedettséggel ellátott városban(Hódmezővásárhely, ahol már LTE is van) 3 megabitet tud speedtest szerint.
2013. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Végül a Vodafone- nál váltottam tarifacsomagot erre:

MobilNet L

Havonta felhasználható belföldi adatmennyiség:

12 GB


Havonta felhasználható belföldi adatmennyiség csúcsidőn kívül (00:00-06:00 között):

100 GB


És persze ehhez a sebességhez való modemet is cseréltem a régi előfizetésemhez való modemet.


Nagyon megérte szerintem , mert nagyon jó sebességgel működik.


Szóval ajánlom mindekinek a voda internetét. :)

2013. szept. 5. 01:53
 8/9 A kérdező kommentje:

A sebessége pedig ilyen nálam:

[link]

2013. szept. 5. 01:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt meg most mértem: [link]
2013. szept. 5. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!