Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bejelölt egy ismerős a faceboo...

Bejelölt egy ismerős a facebookon, de megbántam, hogy visszaigazoltam. Hogy tudom megcsinálni azt, hogy ne lássa az adatlapom, mit osztok meg, ne lássa mit csinálok a facebookon?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Tiltsd le.
2013. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az adatvédelmi beállításokban meg tudod tenni, hogy korlátozod, hogy mit láthat az idővonaladon. A ki láthatja a dolgaimat menüpont alatt kiválasztod az egyénit, itt egy kis ablakban tudod szerkeszteni a listát. Az illető nevét beírod a listára, ő ezentúl csak azt lát majd amit nyilvánosan is megosztasz. Ezt a listát bármikor meg lehet változtatni, hozzáadni vagy törölni ismerősöket ... üdv.
2013. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gábor_79 ***** válasza:
A profilodban. Jobb felső sarok > fogaskerék: 'adatvédelmi beállítások' > 'Kik láthatják a dolgaimat?' klikk > a 'nyilvános' beállításnál nyíl le! > egyéni > elrejtés előlük /betallózod az illetőt
2013. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!!!!
2013. szept. 6. 20:19
 5/5 anonim válasza:
igen ezek is jók, vagy csak szimplán 'ismeretség törlése' vagy letiltod. :)
2013. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!