Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a youtube-al? Miért...

Mi van a youtube-al? Miért áll meg a pufferelés, vagy be se hozza a videót? 10 perc kell egy 3 perces videóhoz?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje a youtubeon ha egy videót meg akarok nézni,akkor egy darabig (kb. 10-20 %) bepufferel,és utána csak addig a pontig játssza le a videót.Ha lejjebb viszem a minőséget,akkor se javul nagyon.Mindig egy kicsit vissza kell tekernem onnan ahol megállt,és akkor talán elindul.Meg egy pár napja már sok olyan videó is van ami el se indul,és kiír valami hibát,meg hogy próbáljam meg később.Soha még nem volt ilyen probléma,a netem 4g-s,a gépem egy erőmű,és az adobe dolgait is mindig frissítem,amikor kell.Nem értem mi lehet a probléma.Valaki tudna segíteni,mert már nagyon idegesít?

2013. szept. 8. 16:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!