Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az IE10 miért nem jegyzi meg...

Soltichan kérdése:

Az IE10 miért nem jegyzi meg a könyvjelzőimet? Többi lent:

Figyelt kérdés
A Google Chrome-ban van olyan, hogy 'Jelentkezzen be a Chromeba' és miután bejelentkezem szinkronizálja az összes könyvjelzőimet, gmail, google+, stb. Az Explorerben van ilyen funkció és ha van hol kell beállítani? Újra kellet telepítenem a gépem és tök üres a könyvjelzősávom. A Chrome-ba bejelentkezés után minden vissza kerül amit eddig elmentettem. A két böngészőt két különböző dologra használom. IE-munka, GC-szórakozás.
2013. szept. 8. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A válasz egyértelmű szerintem.

Az IE-ben soha nem is volt ilyen funkció. Másrészt honnan akarod neki betölteni a könyvjelzőket ha újra telepítetted a géped?


Chrome. A mivel rendelkezel Gmail fiókkal ezért arra a fiókra el tárol neked minden beállítást egy felhőbe vagy ha jobban tetszik egy szerverre amit Te bárhonnan el érsz. Ennek nyilván több oka is van. Azért, hogy akár honnan hozzá férhess. vagy információ gyűjtés céljából stb... Ennél parasztosabban nem tudom megfogalmazni. Remélem érted.

2013. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Másrészt honnan akarod neki betölteni a könyvjelzőket ha újra telepítetted a géped?"


Most már sehonnét. Újra megkeresem az oldalaimat és megint könyvjelzőzöm őket. Jó lett volna valami olyan hasonló funkció mint a Chromeban van. De lehet, hogy a Chromeba mentem és legközelebb az IErel csak át importálom őket. Azért köszi.

2013. szept. 9. 03:30
 3/4 belapus ***** válasza:

IE-ben is importálhatod és exportálhatod a könyvjelzőidet:


[link]


[link]

2013. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

belapus!


Igen ezt én is tudom. A problémám az volt, hogy mikor újratelepítettem a gépem nem értem el a könyvjelzőimet az IE10 ben. Éppen ezért a Chromba is el rakom őket, ha legközelebb ilyen helyzetbe kerülök.

Köszi.

2013. szept. 9. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!