Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en rendeltem egy táskát...

Ebay-en rendeltem egy táskát meg egy tolltartót, de utóbbi még nem jött meg, miért?

Figyelt kérdés

Átutalták a pénzt, még üzenetet is küldött az eladó, hogy rendben megkapta. A vásárlási információknál ma azt írja, hogy hétfőn kapom meg. Én Mindkettőre kedden adtam le a rendelést. Kedden még azt írta, hogy Szerdán, vagy Csütörtökön hozzák. Csütörtökön azt írta, hogy Pénteken hozzák. Ma meg ugye azt írja, hogy Hétfőn. Most akkor ez kamu? Vagy lehet hogy a postán akadt fenn, esetleg még nem tudták házhoz szállítani?

(a postaköltség ingyenes volt mindkettőnél - a táska elvileg október 3 és 15 között érkezik meg.)


Az eladó egyébként 98,9%-ban megbízható, és tudom, hogy 99%-ost kellett volna keressek, de ez már majdnem :D És "Top-rated seller"



2013. szept. 14. 10:52
 1/7 anonim válasza:
Nem hinném, hogy átkúrt, légy türelmes :) Ha Október 3 és 15 közt érkezik meg akkor most mit izélsz? :o szeptember van :o
2013. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a táska érkezik októberben.

A tolltartó viszont elvileg két napja meg kellett volna érkezzen, és folyamatosan változtassák a dátumot o.O

2013. szept. 14. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
mikor és honnan rendelted? ha jó az értékelése az eladónak, akkor biztos, hogy feladta. onnantól a posta hibája..ami elég gyakori, hogy elkeveri a csomagokat...szerencsés esetben megérkezik. Ha EU-n belülről rendelted, akkor nyilván max 2 hét, de ha Ázsiából, akkor 3 hét a minimum, de lehet több is, emellett mivel nincs vámmentesség, elképzelhető az is, hogy a csomagcserélőből kapsz majd levelet...és ők is előszeretettel ülnek rajta minimum 1 hetet, mire kiküldik neked a levelet. Tolltartó talán nem, de a táska elég nagy ahhoz, hogy megnézzék a csomagot.
2013. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kínából rendeltem. Értem, hogy min. 3-4 hét, de akkor meg miért írja azt, hogy kedden érkezik meg? (mert mivel tegnap nem érkezett, ma ismét változtatták a dátumot keddre)
2013. szept. 17. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy ebay-es körülbelüli cucc sztem.
2013. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan, azzal ne foglalkozz, hogy mikorra írják ki, ez csak egy becsült érkezés (estimated) ---- semmit de semmit nem jelent. Ha kínából rendelte, minimum egy hónap, bár nekem egyszer volt olyan hogy 1 hét múlva ideért - nem tudom, hogy csinálta mert semmi sürgősség nem volt rajta , szóval vannak itt csodák de ne légy türelmes.Nem szabad rosszra gondolni. A 98,9% is abszolút jó! Én 98,2%-ostól is MINDIG bátran rendelek, mert nézni kell, hogy mire pontozzák le az x eladót, pl sebességre, pontos termékleírásra?... Ezek a fontosak. :)

Türelem - ez a legnehezebb - és is egy csomó dolgot várok és mindig nehéz várni :S - de megéri!!!

2013. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, most megnyugtattál :)
2013. szept. 19. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!