Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterárol rendeltem. Mit...

Vaterárol rendeltem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete elutaltam a megadott számlára a pénzt. azóta az eladó semmire sem vlaszol. be sem léett. de az óra sehol. mit csináljak?

2013. aug. 5. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Várj még pár napot, írj neki határozottan és említsd meg neki a rendőrségi feljelentést.

Próbáld keresni telefonon, emailben is, minél több helyen.

Ha továbbra sem reagál jelentsd fel a rendőrségen.

2013. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
telefonon nm elérhető z emailt nem olvasa el. vaterára nem lép fel. várok még ár napot. de már idegesít.
2013. aug. 5. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:

idézet a vatera.hu-ról


A partner nem küldi a kifizetett terméket


Amennyiben a vételárat Ön már átutalta, és a partner nem jelentkezik, nem érhető el, akkor a következőket érdemes tennie:


- Értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen feljelentést tesz!


- A felszólító levél sikertelensége esetén javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg!


- Mint megkárosított félnek, a lakóhelye szerint illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelentést tennie, ismeretlen tettes ellen.


- A feljelentéshez javasoljuk mellékelni a terméklapot, nyomtatott formában, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.


- Ha a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozó hatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához. Ez azért szükséges, hogy a nyomozás sikere érdekében még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

2013. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nezted az ertekeleseit? Van negativja?
2013. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menniyért vetted azt az órát a vaterán ? én is félek a vaterától nemadok meg semmi adatomat. Meg igen a rikofaktór is bennt van mi van ha az illetö elteszi az elutalt pénzt és nem ad semmit ? Nekem van egy ismerösöm a vateráról akitöl cd dvd lemezeket lehet venni mindig mikor kell felmegyek hozzá pestre mert vidéki vagyok de utolján mikor voltam nála mondta ne a vaterán vegyek töle dvd hanem megavan már a száma email cime nekem is. azon írjak neki ha kell dvd utaljam el neki a lóvét a ö megmajd vaterafutárral elkükdi a dvd ket. Na én ilyenbe nem megyek bele én nem utalok se ennek se másnak elöre pénz inkább 4 órát vonatozok és elmegyek érte ö adja az árut éna pénzt én nemkevés pénz egy 100 db dvd ért nemutalok el.
2013. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vaterával vigyázz inlább az apród az sokkal jobb.
2013. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!