Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay licitálás? Ez miért van?

Ebay licitálás? Ez miért van?

Figyelt kérdés

Amikor egy licites termék adatlapjára rámegyek, akkor látom, hogy mennyi licit van rajta és mennyi az összeg.

Kiírja, hogy mennyit kell minimum licitálnom, hogy az én licitem legyen a legmagasabb. Odaírom azt az összeget, amit kiír, megerősítem, mégsem az enyém a legmagasabb! Azt írja, hogy túl lettem licitálva, holott azt az összeget írtam, amit minimum kért, hogy enyém lehessen a legnagyobb...


Ez miért van? Miért nem írja ki a valós összeget?


2013. szept. 16. 14:03
 1/4 soccerway ***** válasza:
közben valaki rálicitált, kicsit többet kell beírni, mint a minimum amit kiír.
2013. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az ebay ugy mukodik, hogy a masodik legjobb ajanlat plusz egy "pici"-n cserel gazdat az aru.


Tehat van A, B, C


A ad 10$

B ad 16$

C ad 18$.


Ebben az esetben C viszi 16.1$-ert.

Ahhoz, hogy a legjobb legyel meg kell adnod a legalabb 18$-art.


A ad 23$-art, akkor ha lejar az ido, akkor megveszi 18.1$-ert.


(Hogy az a "pici" az eppen 1 cent vagy 10 cent vagy eppen 1 dollar, azt nem tudom.)

2013. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ez azért van, mert be lehet állítani, mikor licitálsz, hogy max meddig mész el. és amíg azt az összeget nem éri el a licit, automatikusan rálicitál.

tehát xy beállította, hogy 10 euro legyen a limit. és hiába áll 2 euronál, és te adsz hármat, 10ig az övé lesz automatikusan a maximum ajánlat

2013. szept. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Es te tudod, hogy mennyi az a "pici"? Azt szazalek alapjan szamitjak ki?
2013. szept. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!